Nëse po kërkoni të rishikoni hapësirën tuaj të jetesës apo të shtoni shkëlqim në dekorin e shtëpisë tuaj, shënoni në kalendar Panairin Home Decor në Toptani Center, që do të zhvillohet nga 8 deri më 18 maj. 

Përfitoni zbritje deri në 60%. Nga mobiljet deri te tekstilet, ka diçka për çdo shije dhe stil.
I vendosur në atriumin kryesor të qendrës, ky event premton dhjetë ditë të mbushura me frymëzim, kreativitet dhe oferta të pabesueshme në një gamë të ndryshme të produkteve të dekorit të shtëpisë.

Arteg: Përtej kuzhinës drejt shtëpisë, në çdo produkt të nevojshëm për të, Arteg ka një përzgjedhje të konsiderueshme. 

Shtëpia Ideale: Transformoni dhomën tuaj të gjumit me produkte të cilësisë së lartë dhe ngjyrat më në trend të momentit. Krijoni një shtëpi komode ku reflektohet stili juaj.

Dage: Zbukuroni dritaret tuaja me perdet me teksturat dhe kompozimet më unike në treg. Gjeni stilin perfekt për të plotësuar dekorin e shtëpisë suaj.

Comodita: Gjeni dyshekun më të rehatshëm dhe çmimet më konkurruese në treg. Relaksi pas një dite të lodhshme është I rëndësishëm.

Elegance Home: Plotësoni stilin klasik të dhomës së ndenjes ose kuzhinës me aksesorët në Elegance Home. Shtoni një prekje elegance në çdo kënd të shtëpisë suaj.

Zepter: Llastojeni veten me luksin e produkteve ndërkombëtare të kuzhinës që ofron Zepter. Kthejeni gatimin në një përvojë të paharrueshme.

Ximi Vogue: Magjepsni të rritur e fëmijë me aksesorët e shumëllojshme të Ximi Vogue. Nga organizuesit për shtëpinë te dekorimet e sharmante, përmirësoni hapësirën tuaj.

Biote: Pjesa më e madhe e jetës kalohet mbi dyshek ndaj bëni mire të zgjidhni një shumë të rehatshëm. E për një gjumë edhe më të qetë zgjidhni nga gama e gjerë e jorganeve dhe jastëkëve që Biote ofron.

Jysk: Mirëprisni në shtëpitë tuaja stilin e jetesës skandinave me koleksionin e Jysk. Pavarësisht nëse është mobilje apo dekor, gjeni gjithçka që ju nevojitet për çdo ambient në shtëpinë tuaj.

Egjeu: Eksploroni varietet të produkteve tekstile nga Egjeu. Nga peshqirët te jorganet, zbuloni gjithçka të nevojshme për të plotësuar komoditetin e shtëpisë tuaj.

Mos humbni këtë mundësi për të eksploruar trendet e fundit në dekorin e shtëpisë, për t’u frymëzuar me ide të reja.Ju ftojmë të na bashkoheni në panairin Home Décor, në Toptani Center nga 8 deri më 18 maj dhe transformoni shtëpinë tuaj në hapësirën e ëndërruar. Mos harroni, ulje deri në 60%!

Rregjistrohuni me email per te marre njoftime mbi eventin

Intuit Mailchimp