Mirë se vini në Femiluxe, një oaz i bukurisë dhe finesës që ka shërbyer me pasion për dy dekada. E themeluar nga duart e ekspertëve me mbi 25 vjet përvojë, Femiluxe është shumë më shumë se një sallon bukurie; është një përvojë që shndërron dhe ringjall pamjen tuaj. 

Ne ofrojmë një spektër të gjerë shërbimesh që përfshijnë kujdesin e flokëve, manikyrin, pedikyrin, trajtimet inovative të fytyrës, trendet e fundit te makeup-it e shumë të tjera. Në Femiluxe, çdo shërbim është i menduar për t'ju ofruar jo vetëm estetikë, por edhe një eksperiencë relaksi dhe rigjeneruese.

Lejoni Femilux të jetë destinacioni juaj për një pamje të përsosur nga koka deri në këmbë, një vend ku profesionalizmi dhe kujdesi i thellë për klientin bashkohen për të krijuar më shumë se një rezultat – një përvojë. Ejani të shijoni kujdesin e plotë dhe të personalizuar që meritoni, në një ambient që frymëzon bukuri dhe harmoni në çdo detaj.

Dyqani: Femiluxe

Kati: 6