Miresevini ne Parfumeri Beauty & The City Të frymëzuar nga aromat dhe produket e kozmetikës nga markat më cilësore! Qellimi yne eshte  te inkurajojme klientet  te eksplorojne universin e te bukures

Kontakt

  • alda.bylyku@beauty-international.al
  • 0683861616

Beauty & the City parfumeri  është zinxhir i dyqaneve të një game të gjerë produktesh të parfumeve kozmetikës në Tiranë. Kjo gamë përfshin make upe , parfumet, përkujdesjen për fytyrën, trupin, flokët dhe të tjera.

Dyqani është hapur në 3 Mars te 2017 dhe  vazhdon të jetë lider sa i takon produkteve kozmetike.

Beauty & the City është e njohur për origjinalitet dhe ekskluzivitet për sjelljen e brendeve më prestigjioze botërore si: (Armani,Yves Saint Laurent, Lancome, Biotherm, Valentino etj.)(Gucci, Lacoste, Chloe, Burberry, Gisada,Channel,Cartier,Joop, Narciso Rodriguez, Estee Lauder, Clinique, Clarins, Parfumëria përfshin emrat më të njohur në botë: Tom Ford, Niche Parfums (  Guerlain, Prada, Versace, Dolce & Gabana, etj.

Dyqani: Beauty & City

Kati: 0