Gold Optika Krijuar ne Vitin 2012 . Ofron per ju Profesionalizem ne fushen e Optikes dhe Optometrise, Vizita me Mjeke Profesioniste .

Kontakt

  • Goldoptika@yahoo.com
  • +355 69 20 27 579

Ne Bashkepunojme me Kompanite Lider Boterore te Xhamave Essilor Group , Divel Italia , Ltl Italia Etc .

Gold Optika ju Ofron klienteve te saj nje perzgjedhje te gjere te skeleteve , syzesh dhe lentesh qe i pershtaten te gjitha nevojat dhe preferencat tuaja .

Mundesia e zgjedhjes se Skeleteve & Syzeve te Diellit jane te shumellojshme dhe te Larmishme si Versace , Prada , Fendi , Rayban , Roberto Cavalli , Persol , Bvgari, Givenchy , Dolce&Gabbana , Vogue , Burberry, Tifanny , Gucci, Dsquared, Longchamp , Hugo Boss , Tom Ford : Luxottica , Marchon Eyewear , Marcolin , Safilo Group etc .

Dyqani: Gold Optik

Kati: 0