Calzedonia u themelua në vitin 1987 në Verona të Italisë, me qëllimin kryesor për të ofruar trended me te fundit per sa I perket corapeve,geta,strece dhe rroba banje për femra, meshkuj dhe fëmijë. 

  • marketing@balkanmaster.com

Pas 20 vitesh, Calzedonia ka më shumë se 2 mijë dyqane në të gjithë botën. 

E gjeni në katin 0 në qendren tregtare TOPTANI!

Dyqani: Calzedonia

Kati: 0