Yogurteria Albania është rrjeti i parë i dyqaneve te specializuar në akulloret me yogurt. Tashmë me 5 dyqane në Tirane, nje ne Durres dhe nje ne Palase, Yogurteria eshte me afer me klientet e vet duke ofruar produktet te cilesise me te mire me shije fantastike

Kontakt

  • yogurteri.tirana@gmail.com
  • 00355694763315

E pozicionuar ne katin e 6 te Toptani Shopping Center qe prej dites se pare qe kjo qender ka hapur dyert e veta jemi angazhuar bashkarisht ti krijojme eksperiencen me te mire te shopping dhe shijes. Oferta e Yogurterise eshte e pasur me akullore, waffles, churros dhe torta fantastike. Cdo here ne kerkim te shijeve me te mira, cilesise me te larte dhe sherbimit sa me profesional per te krijuar kujtimet e mira tek klientet tane. Hot spot me nje pamje te mrekullueshme nga qendra e Tiranes, tek Yogurteria mund te shijoni edhe thjeshte nje kafe apo nje caj ne ambientet roze plot estetike. Yogurteria Albania 1. Ish-Blloku, rruga Ibrahim Rugova, 7. 2. Toptani Shopping Center, kati 6. 3. Kompleksi Delijorgji, bulevardi Gjergj Fishta. 4. QTU, kati 2. 5. TEG, kati 2. 6. Durres, tek Vollga. 7. Green Coast Residence, Palase.

Dyqani: Yogurteria

Kati: 6