Sport Vision është rrjeti i dyqaneve multibrad, udhëheqës në shitjen e produkteve sportive me eksperiencë që nga viti 2000. Sport Vision është distributori i Nike në Shqipëri dhe përfaqësues zyrtar për tregëtimin me shumicë dhe pakicë i markave sportive: adidas, Puma, Champion, The North Face, New Balance, Sergio Tacchini, Umbro, Ellesse, Lonsdale, Slazenger etj.

Kontakt

  • toptani@sportvision.al
  • +355697082544

Koleksionet e tyre janë gjithmonë koherente me trendet më të reja të artikujve sportivë dhe të çertifikuar ndërkombtarisht. Ndaj në Sport Vision Toptani do të gjeni gjithçka dëshiron duke filluar nga modelet më trend të sezonit e deri tek pajisjet sportive për çdo kategori. Ndërkohë nga ana tjetër do të gjeni një staf mjaft miqësorë, i cili do të jetë aty për t’ju ndihmuar dhe përgjigjur çdo pyetje tuajën.

Dyqani: Sport Vision

Kati: 2