Twinset u krijua në Carpi (Modena) në 1987 dhe shpejt u bë i njohur për veshjet e saj me thurje të sofistikuara. Me kalimin e viteve, marka ka zgjeruar koleksionet e saj për të ofruar një pamje totale për gratë dhe vajzat, duke përfshirë veshje dhe aksesorë.

  • +355683815526

Veshjet e Twinset  janë të dizajnuara për të hijeshuar figurën femërore dhe për t’i bërë gratë të ndihen të sigurta dhe të bukura. Pjesët e firmës së markës përfshijnë fustane, funde, bluza dhe pulovra me ngjyra dhe pëlhura të buta, femërore. Twinset ofron gjithashtu një gamë të gjerë aksesorësh, si çanta dore, këpucë, bizhuteri dhe shalle, për të kompletuar çdo pamje.

Nëse jeni duke kërkuar për veshje elegante dhe elegante që do t’ju bëjnë të dukeni dhe të ndiheni më mirë, sigurohuni që të vizitoni Twinset 

Dyqani: Twinset

Kati: 1